TR

Hakkımızda

Home / Hakkımızda

BİZ KİMİZ

    2006 Yılında “Vedel Klima Ltd. Şti.” olarak  Vedat Yükselir  tarafından kurulan şirketimiz ısıtma soğutma sektörüne ilk adımını atarak faaliyetlerine başlamış bulunmaktadır.

    Sektöründe lider markaların çatısı altında kaliteli hizmet sunan firmamız Form A.Ş ‘nin  bünyesinde Japon devi olan Mitsubishi Heavy Industrıes klima markasıyla bireysel sistemler, vrf sistemler, split ve multisplit, merkezi sistemler, dx bataryalar, profesyonel sistemler, projelendirme, satış ve satış sonrası servislik hizmeti olmak üzere  Bursa'da Gazcılar Merkez ve Özlüce Şube olarak   faaliyetlerine halen daha devam etmektedir.


    Uzun  serüveninde hedef aldığı müşteri memnuniyetinin kriterliği doğrultusunda yoluna her geçen gün artan müşteri portföyü ve geniş  ürün yelpazesinin yanında kaliteli cihaz  ve doğru adresin buluşmasıyla Bursa ve şehir dışı olmak üzere  bir çok büyük işlere imza atan firmamız;  hizmet politikası odaklı yaklaşımıyla yaşam alanlarınızın  konforluluğunu artırmayı hedefleyerek doğru keşif, uygun cihaz temini ve klima bakım faaliyetleriyle siz değerli müşterilerimize kendi bünyemizdeki servis ekiplerimizle en kaliteli  hizmeti sunmaktadır.


    Vedel Klima Ltd.Şti’nde ürünlerimiz Mitsubishi Heavy Industries markası taşımaktadır.

 

For more information about our products and services, Call Now! (0212) 444 1 444

Copyright © 2016. All Rights Reserved.
Top